







Спортивний топ із довгим рукавом L бренда SALSPO у сіро-синьому кольорі. Водолазка виготовлена зі 100% найніжнішого матеріалу, який за описом можна назвати трохи оксамитовим, трохи флісовим, і безумовно дуже м'яким і приємним до тіла. Завдяки цьому кофточка не буде холодити тіло (як це може бути в компресійному одязі), а навпаки — зберігатиме та примножуватиме тепло. Але водночас потіти ви не будете, тому що вона легка та має гарну повітропроникність.
Рашгард жіночий ідеально підходить для йоги, бігу, спорту, тренажерного залу, пілатесу, тренувань, інших видів спорту та повсякденного використання. Чудово підходить під джинси, спідниці, лосини, штани та штани.
Характеристики:
Тип: водолазка жіноча
Тип: лонгслів жіночий
Склад: 92% поліестер, 8% еластан
Розмір: L (на бирці XL)
Довжина: 54 см (+4 см горло додатково)
Плечі: 35,5 см
Обхват груди: 95-103 см
Довжина рукава: 62 см (+ тягнеться вниз із пальчиком)
Розмір одягу: 46
Добре тягнеться
Широкі картаті штани жіночі Бонди в размере M-L от бренда Hege в сірому кольорі.
Матеріал штанів ніжний і приємний до тіла (на дотик як байкові), підтримують тепло тіла, не холодять, а навіть гріють, хоча не мають додаткових підкладок і начосу. Штани широкі, дуже гарний оверсайз — вільно та дуже красиво сидять на фігурі. Прямо струменіють, як на фото. Гумка широка та чудово тримає штани як на завищеній талії, так і на низькій посадці, і водночас зовсім не тисне. Штани в карту не просвічуються, мають кишені, пошиття пряме. Під широкими штанинами можна приховати «дефекти» фігури. Гладка тканина, що не мнеться.
Жіночі штани oversize можна стилізувати з класичними піджаками, ugly кросівками, носити в місті та на відпочинку, а також удома. Розмір M-L може підійти так само на фігуру розміру S (будуть класний оверсайз).
Характеристики:
Тип: Широкі штани в клітинку
Тип: Повсякденні жіночі штани
Склад: 73% поліестер, 26% віскоза, 1% спандекс
Розмір: M-L (на бирці L)
Довжина: 100 см + 4 см пояс
Талія: 73-85 см
Стегна: 96-108 см
Примітки:
Колір і відтінок виробу на фотографії може трохи відрізнятися через різне передавання кольору моніторів.
Розміри вимірюються вручну, допускається похибка 0,5-1 см.
Картинки можуть трохи спотворювати якість, оскільки зменшується розмір фото.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LifeFLUX |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина рукава вироба | 62 см |
| Міжнародний розмір | L |
| Низ | Штани |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 50/52 |
| Сезон | Всесезонний |
| Стан | Новий |
| Тип тканини | Поліестер |
| Візерунки і принти | Геометричний візерунок |
| Колір | Синій |
| Стать | Жіноча |
| Склад | 92% поліестер, 8% еластан |
| Властивості тканини | Еластичність висока/ Стрейч |
| Обхват груди | 103 см |
| Хват талії | 85 см |
| Обхоплення стегон | 108 см |
| Стиль | Спортивний |
| Фасон рукава | Довгий |
| Фасон вирізу горловини | Під горло |
| Застібка | Блискавка |
| Тип | Повсякденний костюм |
| Верх | Лонгслів |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробу | Лонгслив |
| Довжина від горловини до низу вироби | 54 см |
| Довжина рукава | Довгий |
| Розміри | L |
| Силует | Прилеглий |