








Ланцюжок із кулоном Королівський Єдиноріг Marcatsa сріблястий
Ця прикраса прикрасить ваш повсякденний образ. Дуже стильний вигляд
Номер моделі: A216
Довжина ланцюжка 50 см
Розмір кулона: 20х15 мм
Колір: Сріблястий
Матеріал: Ювелірний сплав + Цирконій
Пенал блискучий Єдиноріг у мріях м'ятний
Будемо дуже вдячні за відгуки!
Колір фото може трохи відрізнятися від актуального товару через різні монітори
Завжди раді Вашим замовленням і відгукам📝
Будьте на стилі та в радості) 💝
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LifeFLUX |
| Вага | 13 г |
| Вид виробу | Кулон |
| Довжина | 20 мм |
| Камені вставки | Циркон |
| Матеріал | Ювелірний сплав |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Мінімалізм |
| Тематика малюнка/форми | Тварини |
| Ширина | 15 мм |
| Склад набору | Кольє, Кулон, Намисто, Підвіска, Ланцюжок |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Сережки та підвіска |
| Гарантія | 14 днів |
| Довжина ланцюжка, см | 50 |
| Доставка/Оплата | Оплата на карту/Готівкою/Післяплатою |
| Категорія | Для дівчаток |
| Покриття | Ювелірний сплав |
| Упаковка | Поліетиленовий пакет |
| Колір | Срібляста |
| Колір і відтінок | Сріблястий |
| Розміри | |
| Довжина кольє/ланцюжка | 50 мм |
| Довжина кулона/підвіски | 20 мм |