


Ланцюжок із Кулоном Ключік LOYE — у темряві світиться завдяки флуоресцентного каменю.
Завжди раді Вашим замовленням і відгукам📝
Будьте на стилі та в радості) 💝
Надайте життя барв)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LifeFLUX |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Ювелірний сплав |
| Стать | Жіноча |
| Склад набору | Ланцюжок, Намисто, Кулон, Кольє, Підвіска |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Мінімалізм |
| Колір | Сріблястий |
| Розміри | |
| Вага | 13 г |
| Довжина кольє/ланцюжка | 450 мм |
| Довжина кулона/підвіски | 30 мм |
| Ширина браслета | 26 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Ланцюжок з кулоном |
| Гарантія | 14 днів |
| Довжина ланцюжка, см | 45 |
| Доставка/Оплата | Оплата на карту/Готівкою/Післяплатою |
| Категорія | Для дівчаток |
| Покриття | Ювелірний сплав |
| Упаковка | Подарунковий пакет |
| Колір і відтінок | Сріблястий |