

Сумка для косметики жіноча Корида LEOSOXS рожевого кольору. Жіноча трендова сумка-косметичка не великого розміру, для подорожей, повсякденного та домашнього використання. Додасть вашій ванній стилі й елегантності, а своєю унікальною і дуже зручною формою дасть змогу бачити всі ваші засоби, як на долоні, ви забудете про те, що потрібно риватися й вишукувати потрібний крем.
Допоможе уникнути хаосу, і ви завжди матимете всі потрібні речі під рукою прямо в сумці, тому що косметичка має невеликий розмір, але багато відділень.
У косметичку помістяться речі не великого розміру, як-от: маленькі доглядові засоби, декоративна косметика, спонжики, аксесуари для волосся, у сумку на прогулянку з дітьми для важливих дрібниць.
Чудовий варіант як дорожній аксесуар. Так само корисний подарунок, адже в кожного в домі є багато дрібниць, які не знаєш куди покласти, а цей красивий органайзер якраз допоможе :)
Тип: Жіноча косметичка
Стать: Унісекс
Розміри: 15 х 10 х 7 см
Матеріал: Нейлон
Фурнітура: Чорна, срібляста
Кількість відділень: 5
Тип застібки: Блискавка
Цвет: Рожевий
Колір підкладки: Бежевий
Вага: 120 грамів
Виробник: Китай
Заощаджуйте місце та тримайте всі потрібні речі в порядку.
Примітка: Колір і відтінок виробу на фотографії може трохи відрізнятися через різне передавання кольору моніторів.
Розміри вимірюються вручну, допускається похибка в 1-2 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LifeFLUX |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 120 г |
| Висота | 100 мм |
| Глибина | 70 мм |
| Дзеркало в комплекті | Ні |
| Кількість відділень | 5 |
| Матеріал | Нейлон |
| Петелька для підвішування | Ні |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Тип | Косметичка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Рожевий |
| Ширина | 150 мм |