








Косметичка дорожня Плейн Travel bag сірого кольору. Косметичка в дорогу, для подорожей на довгі та не великі відстані. Допоможе уникнути хаосу, і ви завжди матимете всі потрібні речі під рукою.
Цей різновид косметички рекомендується для найбільш основних лазневих речейй: гелю, шампуні, зубної щітки та пасти, мила, гребінця, косметики.
Так само саме цей вид косметички зручно брати із собою в ручну поклажу, або навіть у рюкзак, оскільки вона займає мало місця і в неї зручно поставити всі баночки в ряд. А найважливіше сховати у внутрішній кишені.
Чудовий варіант як дорожній аксесуар. А також містка для домашнього використання, у сумку на пляж або на прогулянку з дітьми для важливих дрібниць. Так само корисний подарунок, адже в кожного в домі є багато дрібниць, які не знаєш куди покласти, а цей красивий органайзер якраз допоможе :)
Тип: дорожня косметичка
Стать: Унісекс
Розміри: 25,5 х 15,5 х 7,5 см
Матеріал: тканина оксфорд (На дотик трохи як плащівка)
Склад: поліестер
Кількість відділень: 2
Тип застібки: блискавка
Колір: сірий
Вага: 56 грамів
Виробник: Китай
Заощаджуйте місце та тримайте всі потрібні речі в порядку.
Примітка: Колір і відтінок виробу на фотографії може трохи відрізнятися через різне передавання кольору моніторів.
Розміри вимірюються вручну, допускається похибка в 1-2 см.
Прозорий пеньюар Інь Ян Zramiwo стринги в комплекті білий один розмір.
Дуже жіночний прозорий пеньюар із мереживом. Спокуслива еротичність у найніжнішому невинності-білому відтінку. Також його прекрасно можна використовувати як весільну пін'юар.
До комплекту входить пеньюар сітка і трусики стрінги.
Матеріал тягнеться, завдяки цьому за об'ємами підійде на практично будь-який розмір грудей
Матеріал: 88,5% поліамід, 11,5% еластан, мереживо
Рекомендації до догляду прозорий пеньюар:
Розмір — один, 50-52
Обхват грудей - 90-110 см
Обхват під грудьми - 87-110 см
Довжина — 75 см
Висота між гумками на грудях — 9-10 см
Трусики — розмір L-XL
Насолоджуйтеся кожним рухом у себе вдома.
*Колір і відтінок виробу на світлині може трохи відрізнятися від реального через кольоропередавання моніторів.
Розміри вимірюються вручну, допускається похибка пару см.
Товар на складі. Бачили його в живу — він дуже добре, замовляйте жіночий пеньюар у нас і подаруйте собі насолоду.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Travel |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 56 г |
| Висота | 155 мм |
| Глибина | 75 мм |
| Дзеркало в комплекті | Ні |
| Кількість відділень | 2 |
| Матеріал | Поліестер |
| Петелька для підвішування | Так |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Тип | Косметичка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 255 мм |