









Рюкзак Герб Гоґвортсу
виготовлений зі щільної вологозахисної тканини, яка надійно захищає вміст і забезпечує міцність самого ранця. Цей багатофункціональний аксесуар підійде не тільки школярам, а й усім, хто цінує комфорт, функціональність, якість і місткість рюкзака.
Рюкзак шкільний розроблений з урахуванням фізіології школярів різного віку. А його універсальний дизайн, колір і емблема підійдуть як чотириклашкам, перед великою дорогою в середню школу, так і студентам як рюкзак до школи, які щиро люблять історію про чарівника Гаррі Поттера.
Портфель у школу має:
Зручно розташовані відділення та кишені шкільного портфеля інтуїтивно допоможуть правильно та акуратно розмістити все необхідне приладдя.
Усередині портфель:
Зовні портфель:
Характеристики:
Тип: Портфель — рюкзак унісекс
Матеріал: Оксфорд
Колір: Чорний із сірими деталями
Підкладка: Так, сірий
Фурнітура: Кнопки та блискавки, сірого та чорного кольорів
Розміри: 48*21*34 (в*т*ш)
Вага: 810 грамів
Кількість відділень усередині: 4
Кількість кишень зовні: 5
Паковання: Поліпропіленовий пакет
Пенал в школу Мапа Гоґвортсу Гаррі Поттер Disney 3 відділення
Він перенесе вас у фантастичний світ із літальною поштою, чарівними паличками та загадками ✨
Тепер заняття будуть робитися швидше та краще, тому що ручки й олівці перетворяться на чарівні, перебуваючи у своєму особистому Гоґвортсі.
Пенал зроблений зі щільної брезентової тканини
Застібки на якісних замках
Велика місткість
Розмір: 200*100*75 мм
Вага: 105 гр
Паковання: Поліетиленовий пакет
💠 Чудовий подарунок для шанувальників Поттеромани.
Колір фото може трохи відрізнятися від актуального товару через різні монітори
Надайте життя барв)
Примітки:
Колір і відтінок виробу на фотографії може трохи відрізнятися через різне передавання кольору моніторів.
Розміри вимірюються вручну, допускається похибка в 1-2 см.
Товар на складі. Він дуже добре, замовляйте жіночий пеньюар у нас і подаруйте собі насолоду.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Disney |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 810 г |
| Висота | 48 см |
| Глибина | 34 см |
| Каркасний рюкзак | Ні |
| Матеріал | Поліестер |
| Наповнення | Так |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 21 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Рюкзак |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Кількість відділень | 6-10 |
| Модель сумки | Портфель рюкзак |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Портфель |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Форма | Прямокутна |