






Пенал Косметичка Баскетбол Fashion 210*100*80 мм чорно-жовтогарячий 👝
Компактність, місткість і комфорт вражають! Дуже місткий пенал сумка для ручок, яку також можна сміливо використовувати як косметичку. Одне велике відділення, додаткове відділення з гумками та ще одне відділення на верхній кришці. Ручка для зручності на бічній спинці. Яскравий оранжевий принт.
Як встановити новий пароль?
Виставляємо стандартний пароль — 000 —> відсуваємо бічний клапан на замку —> записуй на листочку та вводите свій новий код у цифрах —> відпускаємо клапан = все, новий пароль встановлений!
Важливо: записати або поділитися паролем із батьками, позаяк зламати пенал із кодовим замком не вийде, вже дуже міцний замок:)
Застосування: як пенал і косметичка для будь-якої фантазії 😜
Надайте життя барв) 🌈
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LifeFLUX |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 142 г |
| Висота | 8 см |
| Довжина | 21 см |
| Наповнення пенала | Без наповнення |
| Тип | Пенал-косметичка |
| Колір | Помаранчевий |
| Ширина | 10 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Шкільні пенали |
| Гарантія | 14 днів |
| Доставка/Оплата | Оплата на карту/Готівкою/Післяплатою |
| Кількість відділень | 4 |
| Матеріал | Оксфорд |