


Пенал Косметичка в школу Карта Гоґвортсу Гаррі Поттер 3 відділення 200*100*75 мм перенесе вас у фантастичний світ з літаючої поштою, чарівними паличками і загадками ✨
Тепер уроки будуть робитися швидше і краще, тому що ручки і олівці перетворяться в чарівні, перебуваючи в своєму особистому Хогвартсі.
Пенал зроблений з щільного брезентової тканини
Застібки на якісних замках
Велика місткість
Розмір: 200*100*75 мм
Вага: 105 гр
Упаковка: Поліетиленовий пакет
💠 Чудові подарунок для любителів Поттеромани.
Колір може дещо відрізнятися від актуального товару з-за різних моніторів
Надайте життя фарб)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LifeFLUX |
| Вага | 105 г |
| Висота | 7.5 см |
| Довжина | 20 см |
| Наповнення пенала | Без наповнення |
| Тип | Пенал-косметичка |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 10 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Шкільні пенали |
| Гарантія | 14 днів |
| Доставка/Оплата | Оплата на карту/Готівкою/Післяплатою |
| Кількість відділень | 3 |
| Матеріал | Брезент |
| Персонажі | Гаррі Поттер |