





Кулон на ланцюжку Руки Блискучого CARA
Тонка та красива робота відомого бренда CARA
Номер моделі: BLKN0312Завжди раді Вашим замовленням і відгукам
Будьте на стилі та в радості)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CARA |
| Вага | 36 г |
| Вид виробу | Підвіска |
| Довжина | 45 мм |
| Довжина ланцюжка | 600 мм |
| Матеріал | Ювелірний сплав |
| Матеріал ланцюжка | Ювелірний сплав |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Мінімалізм |
| Колір | Сріблястий |
| Ланцюжок/Шнурок | Так |
| Ширина | 28 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага, грам | 36 гр |
| Висота, мм | 28 |
| Гарантія | 14 днів |
| Довжина, см | 60 |
| Доставка/Оплата | Оплата на карту/Готівкою/Післяплатою |
| Покриття | Ювелірний сплав |
| Тип | Кулон c ланцюжком/шнурком |
| Колір і відтінок | Сріблястий |