



Пенал Косметичка шкільний Гаррі Поттер і Дари Смерті TINGE 3 відділення 200*100*75 мм перенесе вас у фантастичний світ із літальною поштою, чарівними паличками та загадками ✨
Тепер заняття будуть робитися швидше та краще, тому що ручки й олівці перетворяться на чарівні, перебуваючи у своєму особистому Гоґвортсі.
Пенал зроблений зі щільної брезентової тканини
Застібки на якісних замках
Велика місткість
Розмір: 200*100*75 мм
Вага: 105 гр
Паковання: Поліетиленовий пакет
💠 Чудовий подарунок для шанувальників Поттеромани.
Колір фото може трохи відрізнятися від актуального товару через різні монітори
Надайте життя барв)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LifeFLUX |
| Вага | 105 г |
| Висота | 10 см |
| Довжина | 20 см |
| Наповнення пенала | Без наповнення |
| Тип | Пенал-косметичка |
| Ширина | 7.5 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Шкільні пенали |
| Гарантія | 14 днів |
| Доставка/Оплата | Оплата на карту/Готівкою/Післяплатою |
| Кількість відділень | 3 |
| Матеріал | Брезент |
| Персонажі | Гаррі Поттер |
| Колір | Чорний |