







Як ввести пароль?
1. Натисніть кнопку "Ввімкнути"
2. Натисніть 4-значний пароль на коробці (початковий пароль 0000).
Примітка: Якщо немає дій упродовж 30 секунд, блокування паролів увійде в режим очікування, і вам потрібно знову натиснути кнопку увімкнення, щоб почати. Рекомендується заряджати впродовж пів години перед першим використанням. Якщо акумулятор слабо заряджений, то він швидко закриється, коли ви вводите пароль і не зможе відкритися. Будь ласка, заряджайте вчасно.
Дуже крута новинка, яка отримує просто дивовижно приємні відгуки
Пенал Newmebox Сакура вже доступний у магазині LifeFLUX
Будемо дуже вдячні за відгуки!
Робіть приємно собі та близьким
Надайте життя барв)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NewmeBox |
| Діаметр | 7.1 см |
| Довжина | 20.3 см |
| Наповнення пенала | З наповненням |
| Тип | Пенал-тубус |
| Колір | Рожевий |
| Ширина | 7.1 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 84 гр |
| Вид | Шкільні пенали |
| Гарантія | 14 днів |
| Доставка/Оплата | Оплата на карту/Готівкою/Післяплатою |
| Кількість відділень | 3 |
| Матеріал | Пластик |
| Персонажі | Природа |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Зовнішні параметри | |
| Кодовий замок | Кодовий замок |