




Пенал Косметичка Шанхайський Дракон Fashion 215*110*70 мм чорного кольору 👝
Компактність, місткість і комфорт вражають! Дуже місткий пенал сумка для ручок, яку також можна сміливо використовувати як косметичку. Одне велике відділення, два відділення для ручок (одне з них на липучці та за потребою, його можна прибирати та вставляти), і глибоке відділення на верхній кришці. Ручка для зручності на бічній спинці. Яскравий блакитний принт.
Як встановити новий пароль?
Виставляємо стандартний пароль — 000 —> відсуваємо бічний клапан на замку —> записуй на листочку та вводите свій новий код у цифрах —> відпускаємо клапан = все, новий пароль встановлений!
Важливо: записати або поділитися паролем із батьками, позаяк зламати пенал із кодовим замком не вийде, вже дуже міцний замок:)
Застосування: як пенал і косметичка для будь-якої фантазії 😜
Надайте життя барв) 🌈
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LifeFLUX |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 45 г |
| Висота | 7 см |
| Довжина | 21.5 см |
| Наповнення пенала | Без наповнення |
| Тип | Пенал-косметичка |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 11 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Шкільні пенали |
| Гарантія | 14 днів |
| Доставка/Оплата | Оплата на карту/Готівкою/Післяплатою |
| Кількість відділень | 4 |
| Матеріал | Оксфорд |