





Багатофункціональний пенал з кодовим замком Принцеса Кішка Newmebox
Чохол-олівець NBX має додатково пароль з електронним блокуванням коду
Матеріал: Пластик Особливості: Креативний, циліндричний великої ємності пенал може вмістити 20-25 ручок, 15 см. А також лінійку фломастери, циркуль та інше. Шкільний пенал має вбудоване дзеркало, кодовий замок і сонячний калькулятор. Його можна використовувати в якості футляра для окулярів і косметичного футляра. Його внутрішнє стінки можна використовувати для графіті, нотатки, листи і т. д., що можна витерти. Протріть серветкою вкладишем або паперовим рушником (не потрібно мочити). Пенал додатково має шнур для зарядки USB В подарунок йде набір спеціальних двох фломастерів Як ввести пароль?1. Натисніть кнопку "Активувати"
2. Натисніть 4-значний пароль на коробці (початковий пароль 0000).
Примітка: При відсутності дій протягом 30 секунд, блокування паролів увійде в режим очікування, і вам потрібно знову натиснути кнопку живлення, щоб почати. Рекомендується заряджати протягом півгодини перед першим використанням. Якщо акумулятор слабо заряджений, то він швидко закриється, коли ви вводите пароль і не зможе відкритися. Будь ласка, заряджайте вчасно.
Дуже крута новинка, яка отримує просто дивовижно приємні відгуки
Пенал Newmebox вже доступний в магазині LifeFLUX
Будемо дуже вдячні за відгуки!
Робіть приємно собі і близьким
Надайте життя фарб)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NewmeBox |
| Діаметр | 6.7 см |
| Довжина | 18.7 см |
| Наповнення пенала | З наповненням |
| Тип | Пенал-тубус |
| Колір | Рожевий |
| Ширина | 6.7 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 80 гр |
| Вид | Шкільні пенали |
| Гарантія | 14 днів |
| Доставка/Оплата | Оплата на карту/Готівкою/Післяплатою |
| Кількість відділень | 3 |
| Матеріал | Пластик |
| Персонажі | Принцеса Кішка |
| Упаковка | Картонна коробка |