Я не задоволиний
Замовляв сину .йому сподобалась ,це головне
відправили швидко. Косметичка не зручна,з неприємним запахом, хоча дуже рекламували. Не рекомендую.
Я не задоволиний
Замовляв сину .йому сподобалась ,це головне
відправили швидко. Косметичка не зручна,з неприємним запахом, хоча дуже рекламували. Не рекомендую.