






Спортивні кросівки Mesh синього кольору
Модель Спортивні кросівки унісекс найстаріша, оскільки її верхня частина повністю зроблена із широкої сітки, що дасть вашій нозі повноцінне дихання без потіння. На носку та п'яті замшеві щільні вставки, які тримають форму та ногу. Підошва одночасно і щільна, але так само може досить добре гнутися, що дає кросівкам множинне застосування.
Популярна модель, що інтегрує в собі легкий спортивний і кежуал стилі, одночасно створюючи відчуття ретро та спорту.
Підійдуть: під шорти, штани; як для спортивного, так і для повсякденного образу матимуть чудовий вигляд. Ви захочете носити ці кросівки все літо!
Характеристики:
Характеристики:
Розмірна сітка:
Розмір: 39. Довжина устілки:24,5 см
Розмір: 40. Довжина устілки: 25 см
Розмір: 41. Довжина устілки: 26 см
Розмір: 41,5. Довжина устілки: 26,5 см (на бирці 42)
Розмір: 43. Довжина устілки: 27,5 см
Розмір: 44. Довжина устілки:28 см
Розмір: 44,5 Довжина устілки: 28,5 см (на бирці 45)
Розмір: 45. Довжина устілки: 29,5 см (на бирці 46)
Примітки:
Колір і відтінок виробу на фотографії може трохи відрізнятися через різне передавання кольору моніторів.
Розміри вимірюються вручну, допускається похибка 0,5-1,5 мм.
Картинки можуть трохи спотворювати якість, оскільки зменшується розмір фото.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LifeFLUX |
| Країна виробник | Китай |
| Вид взуття | Кросівки |
| Стать | Чоловіча |
| Розмір чоловічого взуття | 39 |
| Сезон | Літо |
| Колір | Синій |
| Матеріал верху | Текстиль |
| Матеріал підошви | ЕВА |
| Матеріал підкладки | Без підкладки |
| Стиль | Спортивний |
| Вид устілки | Адаптивна |
| Вологозахист | Ні |
| Водовідштовхувальне просочення | Ні |
| Масловідштовхувальне просочення | Ні |
| Прошивка | Так |
| Посилюючі накладки | Ні |
| Антиковзка підошва | Так |
| Стан | Новий |
| Довжина устілки | 24.5 см |
| Перфорація | Ні |
| Вікова група | Доросла |
| Додаткові характеристики | |
| Каблук/Підошва | Плоска підошва |
| Висота каблука (см) | 3 |
| Висота платформи | 2 см |
| Форма миска/носка | Загострений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Ортопедические | Немає |
| Основні атрибути | |
| Захист від води | Немає |
| Товщина підошви | 2 мм |
| Розміри | |
| Розміри | 39 |